Facebook

Plastové bazény s vysokou odolností díky využití materiálu Polystone® PG

Pořizujete si nový bazén a chcete, aby Vám sloužil po dlouhá léta?
V naší společnosti, Bazény Kostelec, máme stejný cíl!

Plastové bazény vyrábíme již od roku 1994 a stále se snažíme zvyšovat jejich kvalitu. Jedním ze způsobů, jak to zajistit, je volba kvalitního plastu na výrobu bazénu. V současné době je jedním z nejlepších materiálů Polystone® PG od společnosti Röchling. Tento plast byl vyvinut nově v roce 2019 a prošel dlouhodobým testováním v německých laboratořích. Osvědčilo se nám pracovat s vylepšenou recepturou tohoto plastu, která je zárukou dlouhodobé životnosti bazénu.

Výhody plastu Polystone® PG pro výrobu bazénů

1. Odolnost proti chloru a jeho bělícím oxidačním účinkům
2. Odolnost proti tvrdé vodě
3. Odolnost vůči UV záření

Díky této trojí odolnosti je zaručena ochrana a vysoká stálost barvy bazénu a zdravotní nezávadnost.

Také již ve fázi výroby má tento "bazénový plast" nesporné výhody. Dobře se zpracovává, svařuje a má perfektní vodotěsnost. Výborné mechanické vlastnosti umožňují venkovní i vnitřní instalace plastových bazénů z tohoto materiálu. Homogennost je ochranou před bobtnáním a delaminací.

Pokud tedy hledáte kvalitní bazén, obraťte se na nás a nechte si ho vyrobit z plastu Polystone® PG který byl vyvinut cíleně pro stavbu bazénů.
Můžete si vybrat některý z našich akčních bazénových setů nebo si nechat vyrobit jakýkoliv rozměr plastového bazénu na míru

DSC00198bazénové sety2utulny2