S NÁMI JSOU KOUPALIŠTĚ ZBYTEČNÁ!

Nabídka akčních setů
Bazény
Zastřešení
Plastové jímky a šachty
Rady a tipy

Plastové bazény

Děláme tak kvalitní bazény, že vám tuto jistotu dobré volby při výběru dodavatele plastového bazénu můžeme zaručit.

Akční sety bazénů

2021-9 Podzimní zlevněné bazény 3

Kvalitní plastové bazény představují ideální formu odpočinku, osvěžení v parném létě, ale mají také blahodárné účinky na organismus a psychiku. Venkovní plastové bazény navíc nemusí sloužit pouze v letní sezóně, ale pokud je opatříte vhodným zastřešením, můžete se ze své relaxační oázy těšit po většinu roku.

Plastové bazény skýtají mnoho možností a jejich výstavbu lze přizpůsobit téměř každému prostoru. Venkovní bazény mohou být nejen obdélníkové, ale také kulaté či oválné, dokonce se plastové bazény mohou vytvořit i v atypických tvarech. Udělají tak z exteriéru opravdový originál. Volit můžete i z dalších možností.

Plastové bazény a jejich vybavení

Vybavení plastových bazénů je závislé na potřebách a požadavcích každého klienta individuálně. Plastové bazény lze vybavit libovolným typem filtrace, osvětlením, vyhříváním, zastřešením, protiproudem, schodištěm v několika provedeních, masážními tryskami a dalšími komponenty.

Plastové bazény obdélníkové

Obdélníkové plastové bazény efektivně využívají prostor. Tvar obdélníku je zpravidla užíván u bazénů s většími rozměry. Obdélníkové bazény pak ideálně zapadají do součástí exteriérů nebo interiérů staveb. Plastové bazény obdélníkového tvaru mají dokonalý estetický vzhled. Spolu s bazény tvarů oválu se ve většině případů zapouštějí do terénu, všechny jejich stěny jsou zesíleny a obezděny. Je-li vaší prioritou dokonale využít prostoru, který máte k dispozici, pak volte obdélníkový plastový bazén.

Ceník hranatých bazénů

Ceník obdelníkových bazénů

BazényVenkovní bazény PrahaVenkovní bazényVenkovní bazény PolmanBazény se zastřešením, PolmanBazénové schodyVýroba plastových bazénů PrahaProdej plastových bazénů Praha

Plastové bazény oválné

Plastový bazén oválného tvaru poskytuje maximální využití délky prostoru, který je pro bazén určen. Plavání v oválném bazénu je pak možné užít si v dostatečné míře. Oblé zakončení bazénu snižuje nutnost zesílení stěn, z tohoto důvodu se tyto plastové bazény řadí do levnějších variant. Oválný bazén je často ideálním řešením pro místa, ke kterým je z jakéhokoliv důvodu omezen přístup. Stavba bazénu oválného tvaru je řešena většinou zapuštěním do terénu.

Ceník oválných bazénů

Bazén ovál + schodyPlastové bazény Praha

Plastové bazény kulaté

Kulaté plastové bazény jsou díky svému tvaru ideální z mnoha hledisek. Pořízení bazénu nemusí být nutně velkou finanční investicí, v případě bazénu ve tvaru kruhu lze volit i variantu tzv. nadzemní instalace. Pro zřízení kruhového bazénu je potřeba pouze vodorovné a celistvé plochy. Kruhové plastové bazény jsou tedy ceněny a hojně vyhledávány pro svou finanční a prostorovou nenáročnost. Chcete-li vybírat z mnoha možností a v levných provedeních, pak volte kruhový plastový bazén.

Ceník kulatých bazénů

Bazén kruhBazén kulatý

Plastové bazény atypických tvarů

Na přání zákazníka je též možné vyrobit plastové bazény téměř jakéhokoliv tvaru.

Vnitřní schody do bazénu PrahaVelké plastové bazényInstalace velkého bazénu

Atypické výrobky

Naším výrobním oddělením prošly takové tvary bazénu, jako například pěstební kontejnery, víko vozíku automobilu, sáně, plováky atd. Stavba bazénu tak není omezena pouze obdélníkovým nebo kruhovým tvarem, ale možností je nekonečně mnoho.

Vodoměrné šachtyBazénové jímky a filtrační šachtyVodoměrné šachty k připojení vodovodní přípojkyVodoměrné šachty z polypropylenu

 

Další informace o bazénech se dočtete také v článku Bazén obdélníkový, kulatý i oválný vyrobíme z plastu na zakázku, Praha, Střední Čechy

Zpracovávám...

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.