Facebook

Bazény Marimex

Marimex patří mezi největší dodavatele a specializované prodejce bazénové a relaxační techniky a mají na trhu tradici již přes 25 let. V oblasti bazénové techniky patří v České republice mezi jedničky na trhu a největšího dodavatele pro střední a východní Evropu. Hlavní sídlo a největší prodejní show room najdete v Praze Libuši.

Bazény patří do základního sortimentu společnosti a obsah tohoto výběru tvoří nadzemní bazény, vířivé bazény, výhodné sady, bazénové příslušenství a bazénová chemie. Kromě bazénového sortimentu jsou součástí nabídky také infrasauny, trampolíny, dětské hrací sestavy na zahradu, nafukovací a zahradní nábytek a další příslušenství. Pro ještě větší komfort a dostupnost všem zákazníkům je k dispozici bazar či prodej náhradních dílů.

DSC00208

Nadzemní bazény Marimex

Nadzemní bazény Marimex jsou vyhledávané díky kvalitě, cenové dostupnosti, prostorové nenáročnosti, možnosti umístění bez terénních úprav a také díky nízkým provozním nákladům. Zákazník si může vybrat z různých velikostí a sad, které jsou bez filtrace nebo s filtrací. Cenové zvýhodnění poskytují formou různých akčních nabídek, výprodejů, ale i příznivými cenami po celý rok.

V nabídce bazénů Marimex najdete druhy:

Tampa, Florida, Orlando, Miami, Tahiti, Dakota, Vířivé bazény, Dětské bazénky, Výhodné bazénové sady

Jednotlivé druhy se liší nejen průměry, ale také tvary, materiály, ze kterých se vyrábějí, náročností na údržbu, příslušenstvím a vybavením, možnostmi využití. Jednotlivé charakteristické prvky pro nabízené bazény najdete popsané u každého druhu včetně fotografií.

Při výběru bazénů se setkáte s materiály jako PVC, imitace dřeva, kovové konstrukce, kvalitní plech s galvanizovaným povrchem, antikorozní nátěry a mrazuvzdorné folie, atd. Překvapí také výběr tvarů, a sice oválný, kruhový či dokonce obdélníkový.

Bazény Polman_Marimex

Vířivé bazény Marimex

Dalším sortimentem jsou nafukovací vířivky Marimex, které nabízejí v různém provedení a cenových relacích, které se odvíjí od materiálů, velikostí, tvarů, počtu trysek, vybavení a podobně. Jsou oblíbené díky snadné instalaci, ovládání, manipulaci a možnosti umístění na zahradu i do interiéru.

 

V nabídce bazénů Polman naleznete:

Venkovní bazény
Zapuštěné bazény
Zastřešení bazénů
Příslušenství k bazénům
Bazénové jímky a plastové šachty
Bazénovou chemii
Dlažby a lemy

Zpracovávám...
Napište nám

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.