Facebook

RECENZE

Na tomto místě si můžete přečíst reference zákazníků naší společnosti Bazény Polman, kterým touto cestou děkujeme za jejich zpětnou vazbu!

8.10.2019

Dobrý den,

chtěl jsem Vám poděkovat. Montáž bazénu včera proběhla perfektně a hoši, kteří bazén montovali byli fajn profíci.
Mějte se fajn a přeji Vaší firmě mnoho úspěchů.

M.Zelník

11.9.2019

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za veškerý servis při dodání a montáži bazénu a zastřešení. Vše bylo velice profesionální a bezchybné, moc chválím techniky.

Děkuji a přeji krásné dny!!!

S pozdravem
Lenka Svobodová

23.4.2019

Dobrý den

Dne 3.4.2019 proběhla montáž bazénu a příslušenství. Vše proběhlo v naprostém pořádku a profesionálně. Jsem absolutně spokojený a tuto firmu můžu jen vřele doporučit.

Děkuji a přeji hezký den
Luděk Reska Čížkovice
10.4.2019

Zdravím Vás.

Včera proběhla dodávka a montáž zastřešení.
Vše bylo uplně bez problémů.
Spolupráce s Vámi byla hodně dobrá.
Doporučil jsem Vaši firmu synovi - Petr Švec.

Děkuji a děkuji.
S pozdravem.
F.Švec
3.8.2018

Dobrý den
Rád bych touto cestou poděkoval majiteli firmy Polman–bazeny panu Hrubému za perfektní dodávku bazénu, profesionální přístup při objednání bazénu, rychlé vyřízení objednávky a skvělou cenu, která je vzhledem ke kompletní dodávce dvoutřetinová oproti jiným dodavatelům. Vřele tuto společnost všem doporučuji, je bezkonkurenční.

Arnošt Mühlau,Praha 15

9.7.2018

Dobrý den,
včera u nás proběhla montáž bazénu. Ráda bych touto cestou pochválila oba vaše pracovníky, kteří u nás bazén usadili a zapojili. Byli ochotní, milí, práce jim šla od ruky a ještě jsme si pěkně popovídali. I když nevím, jak se pánové jmenují (vy si to určitě najdete, kdo u nás byl :-) ), vyřiďte jim, prosím, ještě jednou veliké díky za jejich skvělou práci a lidskost, se kterou se bohužel u spousty firem v dnešní době málokdy setkáme. Pokud jsou všichni vaši pracovníci takoví, všechna čest! 
Dnes jsem s nadšením vaši firmu doporučila známému, který také pokukuje po bazénu. Už se těšíme na montáž zastřešení a pokud by to bylo možné, pošlete sem, prosím, na montáž zase tyto dva milé pány :-)
Děkuji a přeji hezký zbytek dne
S pozdravem
Basiková, Dobšice

25.4.2018

Rychlé a spolehlivé jednání. Bazén byl skutečně vyrobený do 14 dnů! Mohu jen doporučit! Ladislav E.

31.7.2017

Firma dodržela termín , instalace a vše okolo bylo naprosto v pořádku , po roce díky výrobní vadě barelu na piskovou filtraci malá reklamace, obratem vyřešena , všechny komponenty vyměněny bezplatně za nové . Vše v pořádku , jsme spokojení.

3.6.2017

Dobrý den. Teď ve středu 31.5. 2017 nám byl dovezen a zapojen bazén. Chlapům moc díky, za profesionalitu a i za rady. Ještě jednou díky Lžičař Holice.

28.4.2017

Dobrý den,
v úterý 25. 4. nám Vaši montéři přivezli a také namontovali bazén. Chtěla bych je tímto velice pochválit... Chlapi byli perfektní! Jejich přístup byl velmi profesionální, jsou šikovní, práce jim šla od ruky a nic pro ně nebyl problém (i když jsme si vědomi, že s osvětlením jsme docela "otravovali").  Takže chlapům i Vaší firmě patří veliké DÍKY!
Věřím, že s bazénem budeme také tak spokojeni... :-)

Chtěla jsem se Vás zeptat, jestli by bylo možné si je na podzim objednat i na zazimování bazénu? Bylo by to možné? Jen bohužel nevím jejich jména...

Prosím Vás, když bychom ještě měli zájem o krycí plachtu na bazén - je možné jí poslat poštou? Nebo nepojedou chlapi v brzké době kolem?

Moc Vám děkuji!
S pozdravem Markéta Macháčková, Náchod - Babí

25.4.2017

Dobrý den,
Dnešního dne nám byl dodán a usazen bazén podle dohody.
Rád bych tímto poděkoval Vašim řemeslníkům za kvalitně odvedenou práci a profesionalitu.

S pozdravem, Radek Veselý

 


Jsme zaměření hlavně na kraj Praha a Středočeský kraj. Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Jiřice, Neratovice, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelec nad Labem, Líbeznice, Hovorčovice, Odolena Voda, Klecany, Měšice, Mratín, Mělník, Byšice, Všetaty, Čelákovice, Lysá nad Labem, Benátky nad Jizerou, Kostelní Hlavno, Dřísy, Dřevčice, Kralupy nad Vltavou, Roztoky, Libčice nad Vltavou a okolí kterýkoli těchto měst.

Zpracovávám...
Napište nám

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.