Facebook

RECENZE

Na tomto místě si můžete přečíst reference zákazníků naší společnosti Bazény Polman, kterým touto cestou děkujeme za jejich zpětnou vazbu!

 

25.4.2018

Rychlé a spolehlivé jednání. Bazén byl skutečně vyrobený do 14 dnů! Mohu jen doporučit! Ladislav E.

31.7.2017

Firma dodržela termín , instalace a vše okolo bylo naprosto v pořádku , po roce díky výrobní vadě barelu na piskovou filtraci malá reklamace, obratem vyřešena , všechny komponenty vyměněny bezplatně za nové . Vše v pořádku , jsme spokojení.

3.6.2017

Dobrý den. Teď ve středu 31.5. 2017 nám byl dovezen a zapojen bazén. Chlapům moc díky, za profesionalitu a i za rady. Ještě jednou díky Lžičař Holice.

28.4.2017

Dobrý den,
v úterý 25. 4. nám Vaši montéři přivezli a také namontovali bazén. Chtěla bych je tímto velice pochválit... Chlapi byli perfektní! Jejich přístup byl velmi profesionální, jsou šikovní, práce jim šla od ruky a nic pro ně nebyl problém (i když jsme si vědomi, že s osvětlením jsme docela "otravovali").  Takže chlapům i Vaší firmě patří veliké DÍKY!
Věřím, že s bazénem budeme také tak spokojeni... :-)

Chtěla jsem se Vás zeptat, jestli by bylo možné si je na podzim objednat i na zazimování bazénu? Bylo by to možné? Jen bohužel nevím jejich jména...

Prosím Vás, když bychom ještě měli zájem o krycí plachtu na bazén - je možné jí poslat poštou? Nebo nepojedou chlapi v brzké době kolem?

Moc Vám děkuji!
S pozdravem Markéta Macháčková, Náchod - Babí

25.4.2017

Dobrý den,
Dnešního dne nám byl dodán a usazen bazén podle dohody.
Rád bych tímto poděkoval Vašim řemeslníkům za kvalitně odvedenou práci a profesionalitu.

S pozdravem, Radek Veselý

 


Jsme zaměření hlavně na kraj Praha a Středočeský kraj. Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Jiřice, Neratovice, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelec nad Labem, Líbeznice, Hovorčovice, Odolena Voda, Klecany, Měšice, Mratín, Mělník, Byšice, Všetaty, Čelákovice, Lysá nad Labem, Benátky nad Jizerou, Kostelní Hlavno, Dřísy, Dřevčice, Kralupy nad Vltavou, Roztoky, Libčice nad Vltavou a okolí kterýkoli těchto měst.

Zpracovávám...
Napište nám