Facebook

Proč si pořizovat plastové bazény se zastřešením?

Proč se tlačit na koupališti, když existují venkovní bazény? Plastové zapuštěné bazény vám umožňují provozovat vodní hrátky či relaxovat na vlastní zahradě, a to téměř kdykoliv budete chtít. Plastové bazény ovšem mají ještě jednu velkou výhodu - můžete se v nich koupat i tehdy, kdy má koupaliště zavřeno. Pokud si totiž pořídíte zapuštěný bazén se zastřešením, prodloužíte si koupací sezónu o několik měsíců. A jaké jsou další výhody zastřešení?

Zapuštěné bazény se zastřešením = chytrá investice

Venkovní bazény se čím dál častěji pořizují rovnou se zastřešením. Důvod? Spoustu skvělých výhod. Díky zastřešení omezíte v noci tepelné ztráty a přes den se voda přes stěnu zastřešení ohřívá. Díky tomu je bazénová voda zhruba o 5 až 7 °C teplejší a vy si můžete užívat koupání od dubna do října. Navíc se můžete koupat i za nepříznivého počasí.

Plastové bazény se zastřešením mají však ještě další výhodu, která souvisí s finančními náklady. Venkovní bazény se zastřešením vám ročně ušetří až několik tisíc korun za provozní náklady bazénu. Prvotní investice do zastřešení se vám tedy velmi brzy vrátí. Plastové bazény se zastřešením jsou vskutku výhodnou a chytrou investicí!

V neposlední řadě je důležité zmínit, že díky zastřešení jsou venkovní bazény chráněny před různými nečistotami z okolí, mezi něž se řadí např. tráva, listí, kamínky, prach nebo pyl. Zastřešení má také bezpečnostní funkci - brání například vašim dětem, aby v nepozorovaném okažmiku nespadly do bazénu.

Plastové bazény a jejich zastřešení

Bazény akce - plastové bazény za výhodnou cenu!

Zajímají vás venkovní bazény? Podívejte se na naši akční nabídku plastových bazénů a zastřešení. Bazény Polman - to je prvotřídní kvalita za příznivou cenu!

Naše služby dále zahrnují:

- Venkovní bazény
- Zapuštěné bazény
Zastřešení bazénů
- Příslušenství k bazénům
- Bazénové jímky a plastové šachty
- Bazénovou chemii
- Dlažby a lemy

Zpracovávám...
Napište nám

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.