Facebook

Filtrační šachty a bazénové plastové jímky


Žádné plastové bazény se neobejdou bez filtrace vody, odvodu dešťové a odpadní vody, vodoměru a dalších nezbytných prvků. K předmětům činnosti firmy Bazény Polman patří nejen výstavba plastových bazénů, ale také dodávka a montáž veškerých komponent pro bezproblémový provoz bazénů. Součástí služeb je tedy i montáž filtračních šachet, dodáme a nainstalujeme bazénové jímky, postaráme se i o odolné vodoměrné šachty a další související práce.

Firma Bazény Polman poskytuje komplexní služby

Údržba plastových bazénů je nedílnou součástí jejich optimálního provozu, a k tomu patří i správné navržení a odborná instalace výše zmíněných komponent. Odborníci ze společnosti Bazény Polman dokáží navrhnout a zrealizovat to nejlepší řešení pro plastové bazény libovolné velikosti, tvaru a umístění. Přesné zaměření bazénové jímky, vodoměrné šachty a dalších prvků, stejně jako odborné poradenství po celou dobu realizace, je samozřejmostí.  

Filtrační šachty pro plastové bazény

Filtrační šachta slouží k umístění filtrační jednotky pro bazén a další technologie včetně protiproudu, UV lampy, atd. Je vyrobená z polypropylenu o síle 5 a 8 mm opatřena žebrováním a plastovým víkem. Šachta se umisťuje na betonovou desku a po napojení technologie k bazénu je proveden její obsyp betonovou směsí. Filtrační šachty pro plastové bazény se vyrábějí v různých velikostech dle potřeb a přání zákazníka.

Filtrační šachty pro plastové bazény

Bazénové plastové jímky

Celoplastové bazénové jímky, vodoměrné šachty, kanalizační šachty, bazénové jímky pro tlakovou kanalizaci a další plastové jímky pro bazény vyrábíme ze zdravotně nezávadného, chemicky odolného materiálu polypropylen o síle 5 a 8 mm. Bazénové jímky jsou převážně válcového tvaru, jsou vyztuženy žebrováním a osazeny vstupním komínkem o průměru 60 x 40 cm výška s plastovým víkem.

Vodoměrné šachty jsou navíc osazeny plastovými stupadly a lavičkou pro umístění vodoměru. Plastové bazénové jímky vyrábíme v různých rozměrech a tvarech dle přání zákazníka a jsou určeny pro odpadní nebo dešťovou vodu. Jsou vyráběny jako vodotěsné plastové nádrže opatřené masivním žebrováním a popřípadě vyztužené středovým sloupkem. Bazénové plastové jímky se umísťují do vyhloubené jámy, která musí být vždy o 15 – 20 cm větší po obvodu než je průměr bazénové jímky. Na dně výkopu se vytvoří betonová armovaná deska o síle 10 - 15 cm, obsype se betonovou směsí a zároveň se vytvoří vrchní betonová deska v případě umístění v pochozí nebo pojezdové části pozemku. Součástí každé bazénové plastové jímky je atest nepropustnosti „Prohlášení o shodě“.

Ceník bazénových jímek

Plastové jímkyJímkyBazénové jímkyPlastové bazénové jímky

Vodoměrné šachty

Vodoměrná šachta slouží k připojení vodovodní přípojky a umístění vodoměru. Šachta je vyrobená z polypropylenu o síle 5 a 8 mm, je opatřená žebrováním a vstupním otvorem s plastovým víkem, stupačkami pro vstup do šachty a podstavcem pro vodoměr.

Ceník vodoměrných šachet

Vodoměrné šachty, PolmanVodoměrné šachty, bazény PolmanVodoměrné šachty, bazény Polman Praha

Zpracovávám...
Napište nám

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.