Facebook

Bazény Šulc

Bazény Šulc jsou českou rodinnou firmou zabývající se výrobou a prodejem plastových zahradních bazénů zapuštěných do země, prodejem vířivek, infra saun, zastřešení a veškerého bazénového příslušenství. Patří ke špičkám na trhu a působnost firmy je po celé ČR. Dalším sortimentem jsou plastové septiky, jímky, vodoměrné a revizní šachty, šachty pro tlakovou kanalizaci, na vrtané studny atd.

Bazény Polman_Šulc

V oblasti bazénů je výroba firmy zaměřena na celoplastové, obdélníkové plastové bazény s kulatými rohy v různých velikostech dle požadavků zákazníka. Bazény výrobce mají dlouhou životnost, příznivou cenu, jednoduchou a rychlou montáž, snadnou údržbu a díky zapuštění do země nebrání výhledu. Firma umožňuje předvedení funkčnosti příslušenství a zastřešení na vzorovém plastovém bazéně včetně odborného poradenství a služby jsou k dispozici 6 dní v týdnu.

 

Zaručená kvalita výroby

K výrobě zapuštěných bazénů firma používá jako materiál speciální kopolymer PP s UV stabilizátorem o tloušťce 5 mm od německé firmy Rőchling Engineering Plastics. Jedná se o materiál prověřený a vhodný pro stavbu bazénů, odolný vůči mrazům a slunečnímu záření. Kromě toho jsou pro lepší statiku a stabilitu bazény vyztuženy venkovním žebrováním co zaručuje mnohem větší pevnost. Výroba probíhá za použití nejmodernější technologie s garancí nejvyšší kvality.

 

Plastové bazény na míru včetně příslušenství

Výroba plastových bazénů probíhá dle požadavků zákazníka ve velikostech od 3x2x1,2 m až do 7x3x1,5 m a v odstínu modré barvy caribic, která je hitem posledních let. Součástí je vnitřní plastové rohové schodiště ze speciálního protiskluzového materiálu určeného k podbetonování. Tím bazény zaručují, že se schody nepohnou, nebude se pod nimi kazit voda a jsou kvalitně provařené.

Bazény Polman_článek Šulc

 

Jako příslušenství k zapuštěným bazénům firma dodává:

UV lampu
Ionizér
přírodní polymery pro bezchlóŕovou údržbu vody
zastřešení Practic, Horizont, Harmony, Dream, Rock, Rock vícerádiusový
a další příslušenství jako např. různé druhy čerpadel atd.

 

Součástí výroby a prodeje jsou také zvýhodněné sety Set 1, 2, 3, 4, 5, 6 a každý měsíc firma připravuje bonusovou akci na plastové bazény a zastřešení či na vybraný sortiment.

 

V nabídce bazénů Polman naleznete:

Venkovní bazény
Zapuštěné bazény
Zastřešení bazénů
Příslušenství k bazénům
Bazénové jímky a plastové šachty
Bazénovou chemii
Dlažby a lemy

Zpracovávám...
Napište nám

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.