Facebook

Bazény Mountfield

Společnost Mountfield je firma s českými kořeny působící v České republice i na Slovensku, která kromě specializovaného prodeje zahradní techniky a nábytku nabízí také bazény Mountfield.

Jedná s především o sortiment luxusních rodinných bazénů zapuštěných, zahradní bazény, nafukovací bazény, vířivky, sauny, dále také zastřešení a zakrytí bazénů a další bazénové příslušenství včetně přípravků na údržbu.

Firma svoje bazény prezentuje jako výjimečné a krásné rodinné bazény, které splňují účel, veškerý komfort a také požadavky všech zákazníků. Díky pestré nabídce si vybere každý podle svých finančních i prostorových možností a dalších požadavků.

Bazény Polman_Mountfield

 

Bazény s veškerým komfortem a příslušenstvím

Společnost Mountfield si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům a nabízí široký sortiment bazénů a příslušenství. Ze základní nabídky si můžete vybrat kopané bazény, nadzemní bazény Azuro Vario, bazény Azuro Ibiza, bazény nafukovací a rámové. K nabídce bazénů patří i široký sortiment příslušenství jako zastřešení a zakrytí bazénů, bazénové filtrace, vysavače, navíjecí zařízení, ohřev bazénů, protiproudy, schůdky, podložky, bazénová chemie, folie, prostředky na úpravu vody, síťky, kartáče, plováky, solární sprchy, hračky do vody, čluny a ostatní bazénovou výbavu.

 

Bazény Basic, Comfort a Exclusive

Díky individuálnímu přístupu bazény Mountfield myslí na každého zákazníka a především jeho možnosti a potřeby. Sortiment je rozdělený podle přesných požadavků a zákazník si může vybrat z nabídky Basic, Comfort a Exclusive.

Bazény Basic line, jsou určené pro zákazníky, kteří hledají skladný a odolný bazén pro rychlé koupání za přijatelnou cenu. Do této nabídky patří kategorie bazénů Swing, Azuro Vario, Azuro Ibiza.

Bazény Comfort line, jsou uspokojením zákazníků, kteří upřednostňují moderní design, poměr ceny a výkonu a hledají především kvalitu, která dlouho vydrží. Do této skupiny výběru, patří sklolaminátové bazény Calypso Trend Line, Calypso a kompozitní bazény Fort Wayne.

Bazény Exclusive line, jsou bazény s tou nejvyšší kvalitou a pro zákazníky, kteří hledají co největší luxus a ozdobu domu. V této nabídce najdete kompozitní bazény Fort Wayne, keramické bazény Compact, Excelence či novinku Victory, design-kompozitní bazény Métropole a luxusní stavebnicové bazény Mercury.

 

V nabídce bazénů Polman naleznete:

Venkovní bazény
Zapuštěné bazény
Zastřešení bazénů
Příslušenství k bazénům
Bazénové jímky a plastové šachty
Bazénovou chemii
Dlažby a lemy

Zpracovávám...
Napište nám

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.