Facebook

Bazény Albixon

Bazénový specialista Albixon nabízí Quattro sety, což znamená bazénový set plně kompletní, dále nabízí samostatné bazény, zastřešení, wellness a ostatní příslušenství. Tato česká firma se zabývá výrobou a montáží bazénů, zastřešení a dalších prvků, které se tohoto tématu týkají. Pyšní se statusem největšího výrobce bazénů a zastřešení v Evropě a přitom jsou malá česká rodinná firma. Zákazníkům dodávají své zboží do více jak 70 zemí světa. Jedná se o vířivky, bazénové příslušenství a mnoho dalšího. Vlastní práškovou lakovnu v Hořovicích, která je největší svého druhu v Evropě. Jejich vlastní vývojové centrum se neustále snaží držet krok s nejnovějšími trendy a plnit i nejnáročnější požadavky běžných uživatelů. Sledují moderní trendy v oblasti technických dovedností, designu, bezpečnosti i ochrany životního prostředí. Díky tomu přináší na trh kvalitní, inovované a techniky promyšlené výrobky. Mají více jak 25 let zkušeností.

Bazény Polman bez práce na klíčBazény Polman_článek

Jaké druhy bazénů nabízejí?

Mezi základní typy bazénů se řadí:

- Přelivový
- Skimmerový
- Bazény vypláštěné těžkou fólií
- Keramické bazény

U každého typu si můžete zjistit ještě více informací. Vyrábí také bazény z materiálu Albistone. Životnost 50 let, barevně stálý materiál a je odolný vůči chemikáliím. Tento materiál má jedinečné vlastnosti o síle 8 mm.

Využít můžete také jejich 3D vizualizátor. Ten můžete použít v případě, že si nejste jistí, jak bude bazén na zahradě vypadat. Můžete zde volit a kombinovat různé styly bazénu, zastřešení a vybírat si z mnoha dalších variant, díky kterým si uděláte lepší představu o celkovém vzhledu a provedení.  

Bazény dodávají a montují po celé České Republice

V rámci České republiky nemají nikdy problém. Přijedou kamkoliv a velice rádi namontují Váš vysněný bazén. Mají také několik poboček, do kterých se můžete přijít osobně kontaktovat. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Hořovice, České Budějovice nebo Jihlava na těchto místech najdete jejich pobočky.

Jak je řešený Quattro set? Tento pojem zahrnuje veškeré vybavení včetně bazénu. Budete mít vše v jednom od jednoho dodavatele. Jednotlivé součásti se týkají bazénu, zastřešení, technologické šachty a dalšího příslušenství.

 

V nabídce bazénů Polman naleznete:

- Venkovní bazény
- Zapuštěné bazény
- Zastřešení bazénů
- Příslušenství k bazénům
- Bazénové jímky a plastové šachty
- Bazénovou chemii
- Dlažby a lemy

Zpracovávám...
Napište nám

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.