S NÁMI JSOU KOUPALIŠTĚ ZBYTEČNÁ!

Nabídka akčních setů
Bazény
Zastřešení
Plastové jímky a šachty
Rady a tipy

BAZÉN NA KLÍČ

Bazén na klíč od firmy Bazény Kostelec...

... znamená zajištění stavby bazénu (v nejbližším okolí naší firmy) kompletně od vybagrování až po obložení vybranou dlažbou. Zahrnuje samozřejmě vyhloubení jámy a jakoukoliv jinou úpravu terénu. Za celé dílo v případě této možnosti na klíč, nakonec ručí a zodpovídá jenom jedna firma. Nejsou problémy s opravami nebo servisem. Vše je jasné a dané. Proto je konečná cena také výhodnější a jistě vás velice příznivě potěší.

Službu bazén na klíč proto bohužel nemůžeme v plném rozsahu nabídnout.
Pokud si ale domluvíte bagristu, zedníka či stavební firmu v místě realizace bazénu, poskytneme jim stoprocentní součinnost - od zaměření, přes předání veškeré stavební dokumentace (technologický postup + podrobné výkresy), z nichž bude jasný jednoduchý postup přípravy bazénu.

Děkujeme za pochopení.

Akční sety bazénů

Co znamená, že vám bazén připravíme na klíč?

To je otázka, která má velice jednoduchou odpověď. Od samého začátku s vámi budeme spolupracovat. Vás však žádná práce nečeká, ani žádné jiné starosti s tímto spojené. Řada firem uvádí, že dodá bazén na klíč, ale myslí tím pouze to, že vám dopraví a namontují bazén na místě. Nějaké výkopové práce nebo obložení u těchto firem nepřichází v úvahu. U nás je to však jiné.

Bazén na klíč znamená, že vám vybudujeme místo pro bazén. Vykopeme velkou díru, uděláme veškeré zemní i výkopové práce, dodáme bazén, který si vyberete, doprava je samozřejmě také zahrnutá v ceně, a to pomocí naší speciální převozní techniky. Zabudujeme vám bazén na místě, provedeme veškeré zásypové práce a také obkladové. Pokud budete chtít dlažbu kolem nového bazénu, tak to není žádný problém. Vytvoříme vám malebné prostředí, které se vám bude líbit a ve kterém se budete cítit příjemně. Letní radovánky mohou začít.

Letní radovánky často provází také voda a koupání v bazénech. Ty jsou v domácích podmínkách čím dál oblíbenější a není se co divit. Osvěžení v rámci domácího prostředí je rozhodně skvělou volbou, protože skýtá mnoho výhod. Nemusíme jezdit kilometry daleko, ani se mačkat na přeplněných koupalištích, nebo platit vstupné. Zkrátka vyjdeme z našeho domova v plavkách a jdeme si zaplavat a osvěžit se. Báječný pocit, který můžete díky vlastnímu bazénu doma na zahradě, zažívat každý den.

 Zapuštěný bazén se zastřešením Praha Venkovní bazén se zastřešením Praha

 

Stavba bazénu na klíč

 

Další informace naleznete v publikovaném článku Výroba plastových bazénů na klíč

 

V naší nabídce naleznete:

- Venkovní bazény
- Zapuštěné bazény
Zastřešení bazénů
- Příslušenství k bazénům
- Bazénové jímky a plastové šachty
- Bazénovou chemii
- Dlažby a lemy

Zpracovávám...

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.